Poniedziałek, 21 Maja 2018   imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
 
Strona główna Wiadomości Wydarzenia Zdjęcia Wideo Baza firm Ogłoszenia Pogoda Dodaj własne ogłoszenie Dodaj wizytówkę firmy Dodaj własny artykuł Dodaj własne zdjęcia Dodaj własny film
 

Nowy dział w strukturach Grupy Amica

Data publikacji: 2017-09-07, Data modyfikacji: 2017-09-07
A A ADrukuj
Dodaj do:nkFacebookWykopmyspace 
 
Nowy dział w strukturach Grupy Amica

Ponad 50 krajów na 4 kontynentach – tam obecna jest Grupa Amica. Firma rośnie w bardzo szybkim tempie, a budowanie silnej i rozpoznawalnej marki w całej Europie oraz na wybranych rynkach światowych wymaga sprawnego zarządzania. Dlatego Amica powołała nowy dział – Marketing Globalny, na którego czele stanęła Wioleta Wróbel.

Wraz z ekspansją firmy, a co za tym idzie obecnością w wielu krajach, pojawiła się potrzeba zadbania o jakościową komunikację marki z konsumentami spoza Polski. Sprawiło to, że w strukturach spółki pojawił się nowy dział – Marketing Globalny.

Marketing jest niezwykle istotnym narzędziem w prowadzeniu biznesu, również w spółce Amica. Dlatego utworzenie nowego działu pozwoli na pełniejsze wykorzystanie potencjału tak dużej firmy, jak nasza – mówi Jarosław Drabarek, Prezes Zarządu Amica Handel i Marketing.

Celem działu Marketing Globalny jest optymalne wykorzystanie środków i wiedzy doświadczonego zespołu do tworzenia strategii działań marketingowych oraz koordynowania ich realizacji w poszczególnych krajach.

Przez ostatnie kilka lat nasze struktury powiększały się wraz z wejściem na nowe rynki. Po tak intensywnym okresie dla Grupy, nadeszła chwila refleksji na temat tego, że aby móc dalej się rozwijać, pewne elementy funkcjonowania firmy należało inaczej poukładać. Efektem tego jest nowy dział Marketingu Globalnego. W jego skład wchodzi zespół strategiczny oraz zespół odpowiedzialny za kontakty ze wszystkimi rynkami. W zespole strategicznym są komórki odpowiedzialne za kategorie, za digital, media, content oraz trade – mówi Wioleta Wróbel, dyrektor działu.

Komórka Marketing Globalny składa się z dwóch zespołów. Strategiczny zespół jest odpowiedzialny za tworzenie długoterminowych strategii działań komunikacyjnych, wyznaczanie standardów. Realizowane przez komórkę projekty będą tworzone przez międzynarodowe zespoły.

Drugi zespół pełnić będzie rolę łącznika między strategią a lokalnymi oddziałami – jego członkowie będą mieć istotny wpływ na finalny kształt materiałów, dostarczając wiedzy dotyczącej potrzeb rynkowych i różnic kulturowych.

Powstanie nowego działu to krok w kierunku budowania coraz mocniejszej pozycji wśród producentów AGD o zasięgu globalnym. Celem Grupy Amica jest pozyskiwanie nowych rynków i klientów, nie zapominając jednak o kluczowym rynku czyli tym rodzimym

Amica Wronki S.A., Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: Amica Wronki S.A.
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 

 Ważne telefony w Bieruniu

ZDROWIE
     
Pogotowie ratunkowe 999 lub 112 lub
32 327 49 99
     
Multimed Sp. z o.o. Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej 32 216 25 51


 
NZOZ s.c. Medicor 32 216 16 23
     
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Galen Ortopedia 32 216 44 44
     
BEZPIECZEŃSTWO
     
Policja 997 lub 112
     
Komenda Powiatowa Policji w Bieruniu 32 323 32 00
     
Straż Miejska 986 lub
32 216 37 27
     
Straż Pożarna 998 lub 112
     
Ochotnicza Straż Pożarna w Bieruniu 32 216 21 88
     
URZĘDY / INSTYTUCJE LOKALNE
     
Urząd Miasta 32 324 24 00
     
Starostwo Powiatowe Powiatu Bieruńsko - Lędzińskiego 32 226 91 00
     
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bieruniu 32 216 21 76
     
SŁUŻBY TECHNICZNE
     
Pogotowie energetyczne 991
     
Pogotowie gazowe 992
     
Pogotowie ciepłownicze 993
     
Pogotowie wodno-kanalizacyjne 994
     
KULTURA
     
Bieruński Ośrodek Kultury 32 216 40 16
 

Biblioteka Publiczna Miejska nr 1 w Bieruniu 32 216 47 24
     
TRANSPORT
     
TAXI Bieruń 660 025 633
_______________________________________________________
Dodaj artykuł
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bieruńsko-lędziński - najmniejszy powiat województwa śląskiego. Powstał w 1999 r jako powiat tyski  z siedzibą w Tychach, w 2002 roku siedziba został przeniesiona do Bierunia dokonując tym samym przemianowania pawiatu na bieruńsko-lędziński.

Do powiatu należa gminy: Bieruń, Bojszowy, Chełm Śląski, Imielin i Lędziny. Główna galąź gospodarki tego regionu to przemysł wydobywczy z kopalniami węgla kamiennego. W Bieruniu funkcjonują również doskonale znane na rynku europejskim firmy "Danone"  i "Johnson Controls".

Przez teren powiatu przebiega autostrada A-4 oraz drogi krajowe DK-1 i DK-44.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola