Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Adam Kołodziejczyk skatowym Mistrzem Polski!

Data publikacji: 2017-03-06, Data modyfikacji: 2017-03-17
A A AWydrukDrukuj  
 
  W dniach 4-5 marca w Bieruniu odbyły się XXXIII Indywidualne Mistrzostwa Polski w skacie w kategorii ogólnej. Kolejny raz znakomicie zaprezentował się nasz utytułowany zawodnik z Lędzin – Adam Kołodziejczyk (przypomnijmy: zwycięzca XVI Mistrzostw Świata w skacie, w 2008 roku w hiszpańskiej miejscowości Calpe, gdzie wygrał rywalizację z blisko 600 zawodnikami ze wszystkich kontynentów w kategorii indywidualnej). Adam Kołodziejczyk z klubu skatowego OSP Lędziny został Mistrzem Polski, wyprzedzając bezpośrednio Mariusza Mordaka z klubu Piekus Suble w Tychach.   Organizatorem mistrzostw był Polski Związek Skata. Honorowy patronat nad najważniejszą w tym roku dla PZSkat imprezą objął starosta bieruńsko-lędziński Bernard Bednorz, który wraz z burmistrzem Krystianem Grzesicą uhonorował zwycięzców rozgrywek.   Lista startowa mistrzostw liczyła ponad 90 nazwisk zawodników.   Gratulujemy panu Adamowi i życzymy kolejnych zwycięstw! ■                                               Zdjęcia: Lech Gawin  

Pełna treść wiadomości na: powiatbl.pl/aktualnosci/2067-adam-kolodziejczyk-skatowym-mistrzem-polski
powiatbl.pl, Źródło artykułu: powiatbl.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bieruńsko-lędziński - najmniejszy powiat województwa śląskiego. Powstał w 1999 r jako powiat tyski  z siedzibą w Tychach, w 2002 roku siedziba został przeniesiona do Bierunia dokonując tym samym przemianowania pawiatu na bieruńsko-lędziński.

Do powiatu należa gminy: Bieruń, Bojszowy, Chełm Śląski, Imielin i Lędziny. Główna galąź gospodarki tego regionu to przemysł wydobywczy z kopalniami węgla kamiennego. W Bieruniu funkcjonują również doskonale znane na rynku europejskim firmy "Danone"  i "Johnson Controls".

Przez teren powiatu przebiega autostrada A-4 oraz drogi krajowe DK-1 i DK-44.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola