Belka
Środa, 29 Marca 2023   imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Darmowe zajęcia tenisowe

Data publikacji: 2013-08-02, Data modyfikacji: 2013-08-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszamy wszystkie dzieci na darmowe zajęcia tenisa ziemnego, które odbywają się na orlikach przy: - Powiatowym Zespole w Bieruniu, ul. Granitowa 130; - Powiatowym Zespole Szkół w Lędzinach, ul. Pokoju 4; - Liceum Ogólnokształcącym w Bieruniu, ul. Licealna 17.   Zapisy na orliku przy Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu przyjmowane są do dnia 4 sierpnia (niedziela) telefonicznie (882-772-407) lub osobiście. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 5 sierpnia.   Zajęcia są prowadzone w trzech grupach: - grupa niebieska (6-7 lat), - grupa czerwona (8-9 lat), - grupa zielona (10 lat).   Na orlikach przy Powiatowym Zespole Szkół w Lędzinach oraz przy Liceum Ogólnokształcącym w Bieruniu można skorzystać ze sprzętu do tenisa ziemnego w godzinach od 9.00 do 22:00 bez konieczności zapisów. Zajęcia prowadzone są indywidualnie. ■    

Pełna treść wiadomości na: http://www.powiatbl.pl/aktualnosci-telefon/831-darmowe-zajecia-tenisowe
powiatbl.pl, Źródło artykułu: powiatbl.pl
 
Komentarze
janek72   2013-08-05 10:44:09
całkiem ciekawa informacja :)
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bieruńsko-lędziński - najmniejszy powiat województwa śląskiego. Powstał w 1999 r jako powiat tyski  z siedzibą w Tychach, w 2002 roku siedziba został przeniesiona do Bierunia dokonując tym samym przemianowania pawiatu na bieruńsko-lędziński.

Do powiatu należa gminy: Bieruń, Bojszowy, Chełm Śląski, Imielin i Lędziny. Główna galąź gospodarki tego regionu to przemysł wydobywczy z kopalniami węgla kamiennego. W Bieruniu funkcjonują również doskonale znane na rynku europejskim firmy "Danone"  i "Johnson Controls".

Przez teren powiatu przebiega autostrada A-4 oraz drogi krajowe DK-1 i DK-44.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola