Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

II miejsce dla „No name”

Data publikacji: 2014-12-11, Data modyfikacji: 2014-12-11
A A AWydrukDrukuj  
 
W Powiatowym Zespole Szkół w Lędzinach uczniowie rozwijają swoje pasje i zainteresowania między innymi w szkolnym kabarecie o przekornej nazwie „No name”. Kabaret tworzą: Karol Jastrzębski,Michał Urbańczyk, Krystian Świergot z trzeciej klasy - technik górnictwa podziemnego oraz Jerzy Frank z drugiej klasy – technik elektryk. Dla szkolnych kabareciarzy odgrywanie scenek znanych polskich kabaretów to doskonała zabawa oraz rodzaj spędzania wolnego czasu.   Młodzi adepci sztuki komediowej często prezentują swój talent na szkolnej scenie, ale chętnie biorą udział w różnorodnych konkursach. Jednym z nich Powiatowy Konkurs  „Talenty na scenę”, który 4 grudnia 2014 roku odbył się po raz piąty grudnia w Bieruńskim Ośrodku Kultury. W tym roku wzięło w nim udział 53 uczestników ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszego powiatu.   Jury przyznało kabaretowi „No name” II miejsce w kategorii kabaret za scenkę z repertuaru kabaretu „Smile” pt. „Bitwa pod Grunwaldem".       Zdjęcie: PZS w Lędzinach

Pełna treść wiadomości na: http://www.powiatbl.pl/aktualnosci-telefon/1334-ii-miejsce-dla-no-name
powiatbl.pl, Źródło artykułu: powiatbl.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bieruńsko-lędziński - najmniejszy powiat województwa śląskiego. Powstał w 1999 r jako powiat tyski  z siedzibą w Tychach, w 2002 roku siedziba został przeniesiona do Bierunia dokonując tym samym przemianowania pawiatu na bieruńsko-lędziński.

Do powiatu należa gminy: Bieruń, Bojszowy, Chełm Śląski, Imielin i Lędziny. Główna galąź gospodarki tego regionu to przemysł wydobywczy z kopalniami węgla kamiennego. W Bieruniu funkcjonują również doskonale znane na rynku europejskim firmy "Danone"  i "Johnson Controls".

Przez teren powiatu przebiega autostrada A-4 oraz drogi krajowe DK-1 i DK-44.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola