Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jak dowieźć mamie prezent?

Data publikacji: 2017-05-30, Data modyfikacji: 2017-05-30
A A AWydrukDrukuj  
 
              "Zaplanuj trasę przewozu prezentów z okazji Dnia Mamy środkami transportu przyszłości" – takie było hasło VI Powiatowego Konkursu Logistycznego, zorganizowanego 26 maja przez Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach. W zmaganiach wzięło udział 9 zespołów z 5 gimnazjów: Gimnazjum nr 1 im. J. Korczaka w Lędzinach, Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Lędzinach, Gimnazjum nr 3 w Lędzinach - Goławcu, Gimnazjum nr 1 im. K. Wierzgonia w Bieruniu, Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Imielinie. Pomysły uczniów na trasę przewozu prezentów były niezwykłe, a jury miało bardzo trudne zadanie: wyłonienie zwycięzców. Zwyciężyła drużyna z Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Lędzinach w składzie: Wiktoria Mazurkiewicz, Zuzanna Nowak, Błażej Wróbel (opiekun: Beata Malmon). II miejsce zajął zespół z Gimnazjum nr 1 im. Janusza Korczaka w Lędzinach: Julia Socha, Patrycja Śmiłowska, Krzysztof Wyroba (opiekun Katarzyna Koclęga), a trzecie z Gimnazjum nr 1 im. Karola Wierzgonia w Bieruniu: Julia Celarek, Weronika Wronikowska, Patrycja Stanisz (opiekun Łucja Harmata). Trzy pierwsze nagrody ufundował Powiat Bieruńsko-Lędzińskiego i były to smartfony z funkcją easy selfie, smartwatch-e i słuchawki. Pozostałym uczestnikom zostały wręczone nagrody ufundowane przez PZS w Lędzinach (kubki i pendrive-y). Wraz z członkami jury nagrody i dyplomy wręczał wicestarosta Mariusz Żołna. ■                 Zdjęcia: PZS w Lędzinach  

Pełna treść wiadomości na: powiatbl.pl/aktualnosci/2169-jak-dowiezc-mamie-prezent
powiatbl.pl, Źródło artykułu: powiatbl.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bieruńsko-lędziński - najmniejszy powiat województwa śląskiego. Powstał w 1999 r jako powiat tyski  z siedzibą w Tychach, w 2002 roku siedziba został przeniesiona do Bierunia dokonując tym samym przemianowania pawiatu na bieruńsko-lędziński.

Do powiatu należa gminy: Bieruń, Bojszowy, Chełm Śląski, Imielin i Lędziny. Główna galąź gospodarki tego regionu to przemysł wydobywczy z kopalniami węgla kamiennego. W Bieruniu funkcjonują również doskonale znane na rynku europejskim firmy "Danone"  i "Johnson Controls".

Przez teren powiatu przebiega autostrada A-4 oraz drogi krajowe DK-1 i DK-44.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola