Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pocztówka od PZS

Data publikacji: 2014-12-16, Data modyfikacji: 2014-12-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Dla zaprzyjaźnionych osób, firm i instytucji, z najlepszymi życzeniami, firmowa kartka od Powiatowego Zespołu Szkół w Bieruniu…   Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia w szkole został ogłoszony konkurs graficzny na projekt kartki świątecznej. Projekty złożyło kilkunastu uczniów technikum informatycznego i ekonomicznego, a jury jako „firmową” kartkę Powiatowego Zespołu Szkół w Bieruniu wybrało pracę konkursową Romana Goczoła, maturzysty z technikum informatycznego.   Pierwszy raz wysłana ponad 150 lat temu do dyrektora Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie, polską nazwę zawdzięcza Henrykowi Sienkiewiczowi, dostarczana przez listonosza, posłańca, dzisiaj w formie e-kartki dociera na cały świat w mgnieniu oka.   Jedno się nie zmieniło: ciepłe i serdeczne życzenia. ■      

Pełna treść wiadomości na: http://www.powiatbl.pl/aktualnosci-telefon/1347-pocztowka-od-pzs
powiatbl.pl, Źródło artykułu: powiatbl.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bieruńsko-lędziński - najmniejszy powiat województwa śląskiego. Powstał w 1999 r jako powiat tyski  z siedzibą w Tychach, w 2002 roku siedziba został przeniesiona do Bierunia dokonując tym samym przemianowania pawiatu na bieruńsko-lędziński.

Do powiatu należa gminy: Bieruń, Bojszowy, Chełm Śląski, Imielin i Lędziny. Główna galąź gospodarki tego regionu to przemysł wydobywczy z kopalniami węgla kamiennego. W Bieruniu funkcjonują również doskonale znane na rynku europejskim firmy "Danone"  i "Johnson Controls".

Przez teren powiatu przebiega autostrada A-4 oraz drogi krajowe DK-1 i DK-44.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola