Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

PZS z Uniwersytetem

Data publikacji: 2017-05-30, Data modyfikacji: 2017-05-30
A A AWydrukDrukuj  
 
  Pierwszym efektem świeżo podpisanej umowy o współpracy Powiatowego Zespołu Szkół w Lędzinach i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach był inauguracyjny wykład dla uczniów w dniu 29 maja. W ramach umowy uczniowie będą uczestniczyć w wykładach, programach edukacji ekonomicznej, zajęciach edukacyjnych na uczelni i w szkole, programach kół naukowych, pracach zespołów artystycznych, wydarzeniach i imprezach organizowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny. Zdaniem dr Katarzyny Żak z Katedry Zarządzania Przedsiębiorstwem UE w Katowicach, koordynatorem współpracy w imieniu uczelni, wszystkie wykłady i spotkania są przygotowywane głównie dla uczniów kształcących się w zawodzie technik ekonomista, technik logistyk oraz technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Współpraca uczelni z lędzińską szkołą pozwoli uczniom PZS na rozwój i doskonalenie różnorodnych umiejętności przydatnych w dalszym kształceniu i pracy. ■          Zdjęcia: PZS w Lędzinach

Pełna treść wiadomości na: powiatbl.pl/aktualnosci/2171-pzs-z-uniwersytetem
powiatbl.pl, Źródło artykułu: powiatbl.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bieruńsko-lędziński - najmniejszy powiat województwa śląskiego. Powstał w 1999 r jako powiat tyski  z siedzibą w Tychach, w 2002 roku siedziba został przeniesiona do Bierunia dokonując tym samym przemianowania pawiatu na bieruńsko-lędziński.

Do powiatu należa gminy: Bieruń, Bojszowy, Chełm Śląski, Imielin i Lędziny. Główna galąź gospodarki tego regionu to przemysł wydobywczy z kopalniami węgla kamiennego. W Bieruniu funkcjonują również doskonale znane na rynku europejskim firmy "Danone"  i "Johnson Controls".

Przez teren powiatu przebiega autostrada A-4 oraz drogi krajowe DK-1 i DK-44.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola