Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Skup Aut Bieruń i okolice ! 5OO 349 5OO

Data dodania: 2012-12-27
 
W życiu każdego użytkownika samochodu nadchodzi chwila kiedy podejmowana jest decyzja o sprzedaży, wówczas rodzi się pytanie: jak to uczynić ?Obecna rzeczywistość przynosi szereg różnych rozwiązań dotyczących poszukiwania potencjalnych nabywców naszego auta: możemy umieścić ogłoszenie w prasie lub internecie, wystawić na giełdzie, zamieścić informację za szybą samochodu, etc. Każda z tych sytuacji wiąże się z zaangażowaniem czasu, pieniędzy, a nasza cierpliwość oraz odporność na stres niejednokrotnie wystawiana jest na próbę.Zaczynamy zadawać sobie pytania:

Jak długo będę szukał nabywcy? W jakiej cenie uda mi się sprzedać samochód? Czy nie zostanę oszukany podczas transakcji? Czy otrzymam pieniądze? Kto uiści opłatę skarbową? Co z ubezpieczeniemAktualna sytuacja na rynku samochodów używanych dostarczyła nam kolejne pytanie:

Czy uda mi się w końcu sprzedać samochód? Jak szybko i skutecznie?Zdajemy sobie sprawę z utrudnień i zaangażowania, przed jakimi stajecie Państwo w procesie sprzedaży Waszego samochodu.Jeżeli zależy Państwu na szybkości i bezpieczeństwie transakcji, sprawności obsługi, to dobrze trafiliście - Oferujemy gotówkę za Wasz samochód niezależnie od marki, stanu technicznego jak i wizualnego. Skupujemy również auta uszkodzone. Wystarczy skontaktować się z nami pod nr: 500-349-500 lub wysłać ofertę mailem: skupaut@vp.pl
Kontakt
500-349-500
skupaut@vp.pl
www.skupautzagotowke.net
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bieruńsko-lędziński - najmniejszy powiat województwa śląskiego. Powstał w 1999 r jako powiat tyski  z siedzibą w Tychach, w 2002 roku siedziba został przeniesiona do Bierunia dokonując tym samym przemianowania pawiatu na bieruńsko-lędziński.

Do powiatu należa gminy: Bieruń, Bojszowy, Chełm Śląski, Imielin i Lędziny. Główna galąź gospodarki tego regionu to przemysł wydobywczy z kopalniami węgla kamiennego. W Bieruniu funkcjonują również doskonale znane na rynku europejskim firmy "Danone"  i "Johnson Controls".

Przez teren powiatu przebiega autostrada A-4 oraz drogi krajowe DK-1 i DK-44.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola