Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szkolny jarmark przedświąteczny

Data publikacji: 2014-12-09, Data modyfikacji: 2014-12-09
A A AWydrukDrukuj  
 
  Jarmark świąteczny w Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu się udał! Było kolorowo i nastrojowo. Dodatkową atrakcją imprezy było  selfie z Mikołajem i koncert kolęd w wykonaniu PZS BAND.   Ze sprzedaży własnoręcznie wykonanych ozdób świątecznych - małych dzieł sztuki wykonanych przez uczennice i nauczycieli – oraz domowych wypieków zebrano aż 1.010 zł! Pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc zwierzakom ze schroniska w Oświęcimiu, z którym szkoła współpracuje od kilku lat. Będzie im lżej przetrwać zimę….   W holu głównym szkoły dziewczęta z technikum handlowego i klasy wielozawodowej od rana sprzedawały domowe ciasta i ciasteczka, ozdoby świąteczne przygotowane podczas warsztatów plastycznych w szkolnej bibliotece. Największym powodzeniem cieszyły się pomysłowe „kule śnieżne” wykonane z materiałów ekologicznych, naturalne szyszki i ręcznie dziergane anioły.   Organizatorzy imprezy zapraszają na dalszy ciąg jarmarku podczas zaplanowanego na 18 grudnia spotkania z rodzicami. Wówczas również będzie można kupić takie nietuzinkowe ozdoby. W akcję włączyli się również sponsorzy - przedsiębiorcy z naszego powiatu, u których uczniowie klas wielozawodowych odbywają praktyczną naukę zawodu. Serdecznie dziękujemy!   Organizatorkami jarmarku były Urszula Urbińska, Barbara Odelga i samorząd uczniowski. ■                   Zdjęcia: Bartek Lubecki, Krystian Kondla, Adam Urbańczyk

Pełna treść wiadomości na: http://www.powiatbl.pl/aktualnosci-telefon/1332-szkolny-jarmark-przedswiateczny
powiatbl.pl, Źródło artykułu: powiatbl.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bieruńsko-lędziński - najmniejszy powiat województwa śląskiego. Powstał w 1999 r jako powiat tyski  z siedzibą w Tychach, w 2002 roku siedziba został przeniesiona do Bierunia dokonując tym samym przemianowania pawiatu na bieruńsko-lędziński.

Do powiatu należa gminy: Bieruń, Bojszowy, Chełm Śląski, Imielin i Lędziny. Główna galąź gospodarki tego regionu to przemysł wydobywczy z kopalniami węgla kamiennego. W Bieruniu funkcjonują również doskonale znane na rynku europejskim firmy "Danone"  i "Johnson Controls".

Przez teren powiatu przebiega autostrada A-4 oraz drogi krajowe DK-1 i DK-44.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola