Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ZAPROSZENIE

Data publikacji: 2017-05-23, Data modyfikacji: 2017-05-23
A A AWydrukDrukuj  
 
  Unia Bieruń Stary, Powiat Bieruńsko-Lędziński i Gminny Ośrodek Kultury w Chełmie Śląskim zapraszają uczniów szkół podstawowych z powiatu bieruńsko-lędzińskiego na turniej szachowy z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Turniej odbędzie się 5 czerwca 2017roku (w poniedziałek) w Gminnym Ośrodku Kultury w Chełmie Śląskim przy ul. Owocowej 10. Rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na godz. 10.00. Prosimy wszystkich uczestników o potwierdzenie uczestnictwa w turnieju do 2 czerwca br. (piątek) w Gminnym Ośrodku Kultury w Chełmie Śląskim pod numerem telefonu 32-708-00-35 lub u sędziego szachowego pana Andrzeja Wilka pod numerem telefonu 606-305-086. Z poważaniem, organizatorzy.  

Pełna treść wiadomości na: powiatbl.pl/aktualnosci/2158-zaproszenie-2
powiatbl.pl, Źródło artykułu: powiatbl.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bieruńsko-lędziński - najmniejszy powiat województwa śląskiego. Powstał w 1999 r jako powiat tyski  z siedzibą w Tychach, w 2002 roku siedziba został przeniesiona do Bierunia dokonując tym samym przemianowania pawiatu na bieruńsko-lędziński.

Do powiatu należa gminy: Bieruń, Bojszowy, Chełm Śląski, Imielin i Lędziny. Główna galąź gospodarki tego regionu to przemysł wydobywczy z kopalniami węgla kamiennego. W Bieruniu funkcjonują również doskonale znane na rynku europejskim firmy "Danone"  i "Johnson Controls".

Przez teren powiatu przebiega autostrada A-4 oraz drogi krajowe DK-1 i DK-44.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola