Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zdrowe chłodzenie

Data publikacji: 2017-05-12, Data modyfikacji: 2017-05-12
A A AWydrukDrukuj  
 
  10 tys. zł to maksymalna wysokość miesięcznego rachunku ze energię, jaki zapłaciło Starostwo Powiatowe użytkujące - było nie było - niemały obiekt o powierzchni ok. 2500 m2. O funkcjonowaniu instalacji pomp cieplnych – ekologicznego i efektywnego źródła taniej energii, zapewniającej ciepło zimą i chłodzenie latem, starosta Bernard Bednorz opowiedział reporterce „Dziennika Zachodniego” Jolancie Pierończyk, która szczegółowo opisała to w dzisiejszym (12 maja 2017 r.) wydaniu „Tygodnika Tychy” – lokalnego dodatku do „Dziennika Zachodniego”. Ambitnym celem starosty jest, aby – dzięki kolejnym energooszczędnym działaniom, starostwo w ogóle nie płaciło za prąd, ale jeszcze zarabiało… na jego produkcji. ■R    

Pełna treść wiadomości na: powiatbl.pl/aktualnosci/2141-zdrowe-chlodzenie
powiatbl.pl, Źródło artykułu: powiatbl.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bieruńsko-lędziński - najmniejszy powiat województwa śląskiego. Powstał w 1999 r jako powiat tyski  z siedzibą w Tychach, w 2002 roku siedziba został przeniesiona do Bierunia dokonując tym samym przemianowania pawiatu na bieruńsko-lędziński.

Do powiatu należa gminy: Bieruń, Bojszowy, Chełm Śląski, Imielin i Lędziny. Główna galąź gospodarki tego regionu to przemysł wydobywczy z kopalniami węgla kamiennego. W Bieruniu funkcjonują również doskonale znane na rynku europejskim firmy "Danone"  i "Johnson Controls".

Przez teren powiatu przebiega autostrada A-4 oraz drogi krajowe DK-1 i DK-44.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola