Belka
Piątek, 22 Czerwca 2018   imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Agencja reklamowa Gootek
 
Nazwa: Agencja reklamowa Gootek
Ulica: Wawelska 91
Miejscowość: Bieruń
Kod pocztowy: 43-155
Powiat: bieruńsko-lędziński
Województwo: slaskie
Telefon: 500483042
Fax: -
E-mail: -
Strona WWW: -
Opis firmy: GOOTEK jest agencją reklamową świadczącą usługi w zakresie szeroko rozumianej reklamy w Internecie. W naszej ofercie znajdą Państwo m. in. strony www, systemy zarządzania treścią (CMS), sklepy internetowe, pozycjonowanie stron, projektowanie identyfikacji wizualnej, usługi w zakresie fotografii artystycznej i użytkowej. Dbając o jak najlepszą obsługę naszych Klientów gwarantujemy bezpłatne, fachowe doradztwo, pomoc w wyborze odpowiedniego produktu oraz kontakt zarówno podczas trwania projektu, jak i po jego zakończeniu. Zapraszamy do naszego biura w Bieruniu. Chętnie też umówimy się z Państwem w innym mieście. Działamy głównie na Śląsku i na terenie Małopolski, ale jesteśmy otwarci na klientów z całej Polski, jak również spoza jej granic.
 
 

Branże

fotografia, media, reklama, strony www, Poligrafia, Reklama, Internet - projektowanie serwisów, reklama, agencja reklamowa, Druk, Drukarnie cyfrowe, Fotografia, fotografia, usługi fotograficzne, reklama,projekty, Poligrafia, Internet,Komputery,Serwis
 


 

 
 
 


Uwaga! Poniższe dane pochodzą z 2004 roku. Redakcja nie ponosi odpowiedzialnośi za zmiany w prawie oraz za aktualność i rzetelność informacji. Zgłoś UWAGI

Firmy premiumwszystkie firmy
loading...
Kategorie katalogu firmWszystkie kategorieNajpopularniejsze
 
Dodaj firmÄ™ ZA DARMO!
 
Wyślij SMS

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bieruńsko-lędziński - najmniejszy powiat województwa śląskiego. Powstał w 1999 r jako powiat tyski  z siedzibą w Tychach, w 2002 roku siedziba został przeniesiona do Bierunia dokonując tym samym przemianowania pawiatu na bieruńsko-lędziński.

Do powiatu należa gminy: Bieruń, Bojszowy, Chełm Śląski, Imielin i Lędziny. Główna galąź gospodarki tego regionu to przemysł wydobywczy z kopalniami węgla kamiennego. W Bieruniu funkcjonują również doskonale znane na rynku europejskim firmy "Danone"  i "Johnson Controls".

Przez teren powiatu przebiega autostrada A-4 oraz drogi krajowe DK-1 i DK-44.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola