Belka
Środa, 17 Października 2018   imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Podsumowanie działań "Truck...

Data dodania: 2018-10-16
Wczoraj policjanci prowadzili działania pn. „Truck & Bus”. Celem akcji była poprawa bezpieczeństwa w dziedzinie transportu drogowego w zakresie przewozu rzeczy i osób oraz zmniejszenie liczby ... więcej »
 
 

Noś odblaski - Świeć przykładem!

Data dodania: 2018-10-16
Używanie elementów odblaskowych szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy wcześnie zapada zmrok i widoczność jest zdecydowanie gorsza, może uratować nasze życie. Dlatego też... więcej »
 
 

Trwają działania „Truck &...

Data dodania: 2018-10-15
Dzisiaj od wczesnych godzin rannych policjanci z bieruńskiej drogówki prowadzą działania pod nazwą „Truck & Bus”. Działania te podejmowane są na rzecz poprawy bezpieczeństw... więcej »
 
 

Podsumowanie działań "SMOG"

Data dodania: 2018-10-10
Wczoraj policjanci z bieruńskiej drogówki włączyli się do ogólnopolskich działań pn. „SMOG”. Podczas wzmożonych kontroli mundurowi zwracali uwagę na prawidłowy... więcej »
 
 

"Ordery bezpiecznego kierowcy" w...

Data dodania: 2018-10-09
Bieruńscy policjanci wraz z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmie Śląskim przeprowadzili akcję, podczas której zatrzymywani do kontroli drogowej kierowcy za przepisową jazdę o... więcej »
 
 

Ważne informacje dla kierowców

Data dodania: 2018-10-04
Przypominamy, że od 1 października 2018 r. zmieniły się przepisy ustawy Prawo o ruchu drogowym dotyczące pojazdów zarejestrowanych w Polsce oraz ich kontroli. Kierowcy nie muszą już posiad... więcej »
 
 

"Świeć przykładem - podaj dalej!"

Data dodania: 2018-10-04
Przekaż element odblaskowy swoim bliskim, przyjaciołom, rodzinie, aby byli widoczni na drodze. Wytłumacz dlaczego noszenie elementów odblaskowych jest ważne, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Je... więcej »
 
 

Autodestrukcja w sieci - kolejna gra zagrażająca...

Data dodania: 2018-09-28
Policjanci przestrzegają rodziców i opiekunów nastolatków przed kolejną destrukcyjna grą krążącą w sieci. Narażeni są na nią młodzi ludzie, szczegó... więcej »
 
 

Podsumowanie działań "SMOG"

Data dodania: 2018-09-28
Wczoraj policjanci z bieruńskiej drogówki włączyli się do ogólnopolskich działań pn. „SMOG”. Podczas wzmożonych kontroli mundurowi zwracali uwagę na prawidłowy... więcej »
 
 

Porozumienie z pracownikami cywilnymi Policji podpisane

Data dodania: 2018-09-28
Pracownicy cywilni Policji otrzymają od 1 lipca 2019 r. dodatkową podwyżkę w kwocie 250 zł na etat. Porozumienie w tej sprawie podpisali w MSWiA w środę (26 września br.) przedstawiciele Nie... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 82
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bieruńsko-lędziński - najmniejszy powiat województwa śląskiego. Powstał w 1999 r jako powiat tyski  z siedzibą w Tychach, w 2002 roku siedziba został przeniesiona do Bierunia dokonując tym samym przemianowania pawiatu na bieruńsko-lędziński.

Do powiatu należa gminy: Bieruń, Bojszowy, Chełm Śląski, Imielin i Lędziny. Główna galąź gospodarki tego regionu to przemysł wydobywczy z kopalniami węgla kamiennego. W Bieruniu funkcjonują również doskonale znane na rynku europejskim firmy "Danone"  i "Johnson Controls".

Przez teren powiatu przebiega autostrada A-4 oraz drogi krajowe DK-1 i DK-44.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola