Belka
Środa, 8 Grudnia 2021   imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
Dom pełen inspiracji

Dom pełen inspiracji

Data dodania: 2020-04-26
Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym. więcej »
 
 

Podziękowania za pomoc w ujęciu pijanego kierowcy...

Data dodania: 2019-07-03
Bieruńska Policja i włodarze miasta podziękowali strażnikowi miejskiemu za właściwą reakcję na informację o nietrzeźwym kierowcy, następstwem której było udaremnie... więcej »
 
 

Wakacyjne kontrole autokarów

Data dodania: 2019-07-02
Wakacje to także czas wzmożonego ruchu pojazdów przewożących zorganizowane grupy na wycieczki, obozy i kolonie. W związku z tym mundurowi szczególną uwagę zwrócą na kont... więcej »
 
 

12. edycja konkursu "Policjant, który mi pomógł"...

Data dodania: 2019-07-02
W bieżącym roku zorganizowana została już 12. edycja ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie d... więcej »
 
 

Podsumowanie działań "NURD"

Data dodania: 2019-07-02
W miniony piątek policjanci ruchu drogowego prowadzili działania kontrolno-prewencyjne pn. „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego”. Mundurowi zwracali szczególną uwagę na wszelkie wykroczen... więcej »
 
 

Policja ostrzega przed fałszywymi wiadomościami...

Data dodania: 2019-07-01
Biuro do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji ostrzega przed nową kampanią znanego już wcześniej zagrożenia. Przestępcy wykorzystują odpowiednio sprepar... więcej »
 
 

Komunikat dla zainteresowanych służbą w Policji

Data dodania: 2019-06-28
Informujemy, że w miesiącach lipcu i sierpniu br. zniesione zostaną czwartkowe dyżury pracowników Zespołu Kadr i Szkolenia bieruńskiej komendy Policji. Wszystkich zainteresowanych służ... więcej »
 
 

Działania pn. „Niechronieni uczestnicy...

Data dodania: 2019-06-28
Dzisiaj w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzają wzmożone działania pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Genezą działań jest troska o bezpieczeństwo pieszych,... więcej »
 
 

Rozpoznajesz kim jest ten mężczyzna? Powiadom nas!

Data dodania: 2019-06-27
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi dochodzenie w sprawie sprowadzenia do samochodu małoletniej wbrew jej woli. Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które posiadają informacje na tem... więcej »
 
 

Pamiętaj o bezpieczeństwie nad wodą!

Data dodania: 2019-06-27
Nad wodą liczy się wzmożona uwaga, ostrożność i przezorność wypoczywających oraz przebywających nad nią osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Przecenianie ... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 100
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bieruńsko-lędziński - najmniejszy powiat województwa śląskiego. Powstał w 1999 r jako powiat tyski  z siedzibą w Tychach, w 2002 roku siedziba został przeniesiona do Bierunia dokonując tym samym przemianowania pawiatu na bieruńsko-lędziński.

Do powiatu należa gminy: Bieruń, Bojszowy, Chełm Śląski, Imielin i Lędziny. Główna galąź gospodarki tego regionu to przemysł wydobywczy z kopalniami węgla kamiennego. W Bieruniu funkcjonują również doskonale znane na rynku europejskim firmy "Danone"  i "Johnson Controls".

Przez teren powiatu przebiega autostrada A-4 oraz drogi krajowe DK-1 i DK-44.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola