Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Robisz zakupy w sieci? Uważaj na internetowych...

Data dodania: 2018-12-10
Coraz chętniej robimy zakupy przez internet. Bez wątpienia jest to wygodna i szybka forma nabywania towarów. Często zapominamy jednak, że z sieci korzystają też oszuści, którzy bez ... więcej »
 
 

Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka

Data dodania: 2018-12-10
Każdego 10 grudnia w rocznicę podpisania w 1948 roku Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka na świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. więcej »
 
 

"Ze Sznupkiem bezpieczni w drodze"

Data dodania: 2018-12-06
Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, wspólnie z Centrum Rozwoju Lokalnego z Zawiercia, organizują na terenie województwa śląskiego akcję edukacyjną dla najmłodszych „Ze ... więcej »
 
 

Nienawiść? To nie w moim stylu!

Data dodania: 2018-12-04
Bieruńscy policjanci kontynuując cykl spotkań z młodzieżą na temat przeciwdziałania negatywnym zjawiskom związanym z nietolerancją i nienawiścią na tle różnic raso... więcej »
 
 

"Seniorze nie daj się...

Data dodania: 2018-12-04
Policja wraz z Prezesem UOKIK, Prezesami ZUS i KRUS podjęła wspólne działania w celu przeprowadzenia kampanii społecznej pod hasłem "Seniorze, nie daj się oszukać". Kampania ma na celu p... więcej »
 
 

Poszukiwany przez Interpol 34-latek zatrzymany w...

Data dodania: 2018-11-30
Kryminalni z Bierunia zatrzymali wczoraj 34-letniego mężczyznę poszukiwanego europejskim nakazem aresztowania w związku z udziałem w grupie przestępczej i paserstwem na terenie Francji. Poszukiwany t... więcej »
 
 

Znaleziono terminal

Data dodania: 2018-11-30
Policjanci z Bierunia zabezpieczyli przenośny terminal, który został znaleziony w Lędzinach, w rejonie sklepu Carrefour przy ul. Lędzińskiej. Urządzenie jest nieznanej marki. Prosimy o kontakt ... więcej »
 
 

Radiowóz z wideorejestratorem na działaniach w...

Data dodania: 2018-11-30
Policjanci z bieruńskiej drogówki wspomagani przez pszczyński patrol wyposażony w nieoznakowany radiowóz z wideorejestratorem, przeprowadzili działania własne pn. "Prędkość".... więcej »
 
 

Interweniował po służbie i ujął pijanego kierowcę

Data dodania: 2018-11-29
Bieruński dzielnicowy w czasie wolnym od służby ujął pijanego kierowcę. Policjant zauważywszy jego sposób jazdy, zagrażający bezpieczeństwu innych uczestników ruchu d... więcej »
 
 

Policjanci przekazali do schroniska karmę

Data dodania: 2018-11-29
Bieruńscy policjanci przekazali karmę dla podopiecznych Miejskiego Schroniska dla Zwierząt w Tychach. Zbiórkę żywności i ciepłych okryć dla czworonogów, wspólnie z mundu... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 87
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bieruńsko-lędziński - najmniejszy powiat województwa śląskiego. Powstał w 1999 r jako powiat tyski  z siedzibą w Tychach, w 2002 roku siedziba został przeniesiona do Bierunia dokonując tym samym przemianowania pawiatu na bieruńsko-lędziński.

Do powiatu należa gminy: Bieruń, Bojszowy, Chełm Śląski, Imielin i Lędziny. Główna galąź gospodarki tego regionu to przemysł wydobywczy z kopalniami węgla kamiennego. W Bieruniu funkcjonują również doskonale znane na rynku europejskim firmy "Danone"  i "Johnson Controls".

Przez teren powiatu przebiega autostrada A-4 oraz drogi krajowe DK-1 i DK-44.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola